Рус Укр

SMARTRONIC 75kW з вбудованим осушувачем вже в Україні!

У сучасному світі з постійно зростаючими цінами на електроенергію зростає і питання її максимально економічного використання. Даний факт має принципово важливе значення при розробці нових технологій, це теж стосується і області зжаття та підготовки сжатого повітря. Более ефективне зчеплення, більш економне використання електричної енергії є запорукою економії фінансових засобів.
При сжатті повітря більша частина електричної енергії перетворюється в тепло. В основі концепції нової серії компресорів SMARTRONIC лежить ідея зменшення частки енергії, що перетворюється в тепло та використання цього тепла

SMARTRONIC є інноваційною серією маслозаповнених гвинтових компресорів потужністю від 30 кВт до 110 кВт з інтегрованим адсорбційним (дифузійної) осушувачем, що використовують тепло компресора і технологічного повітря. Точка роси регулюється в діапазоні від + 5 ° C до -40 ° C. Агрегат повністю управляється централізованою системою управління з підтримкою інтерфейсу напрацювання і діагностики.

Новий компресорний блок ATMOS A150 – гвинтовий блок 5-го покоління.

Більш високий ККД – гвинтовий блок A 150 є останнім словом нового покоління гвинтових компресорів. Це гвинтовий блок запатентованої конструкції, що випускається під маркою ATMOS A150. Блок з ККД досягає 90 відсотків. Модифіковані розподільні канали, більш ефективний уприскування масла в компресорний модуль і нова форма гвинтової пари збільшують герметичність камери при стисненні і ефективність процесу.

Більший термін служби – масивна конструкція і менший знос в результаті специфічної компоновки гвинтової пари.

Широкий діапазон продуктивності – інтегрований редуктор блоку дозволяє охопити широкий діапазон продуктивності при збереженні високої ефективності використання приводу.Схожі новини