Рус Укр

Про компанiю

 

Компанія ЮНІСОЛ є українським авторизованим представництвом заводу виробника компресорного обладнання Atmos Chrast s.r.o. (Чехія) і пропонує на території України продукцію Atmos за заводськими цінами.

Підприємство працює вже 120 років і за цей час накопичило величезний досвід у виробництві компресорів. Вся продукція повністю виготовляється в Чехії, відповідно до вимог, що пред’являються до якості продукції, що виготовляється в Євросоюзі, і не використовуються російські, китайські тощо комплектуючі.

Для одержання особливо чистого і сухого стисненого повітря використовуються осушувачі SPX та Hankinson німецького  виробництва, з якими Атмос давно і успішно співпрацює.

Більш ніж 120-річний досвід роботи призвів до того, що сьогодняшній «Атмос» міцно інтегрований у світову спільноту виробників компресорного обладнання, на заводі розміщують замовлення на збірку своїх моделей такі всесвітньо відомі виробники компресорів як «Ingersoll Rand», «Compair», «Bottarini» – найбільші компанії на ринку компресорного обладнання США, Німеччини, Італії. Що стосується України, Атмос виготовляє лінійку гвинтових компресорів для корпорацій CRH, Ostchem, Укроборонпром та інших підприємств.